W TYM MIESIĄCU W RAMACH ABONAMENTU WPŁYNĘŁO:: 2 836   PLN   58  DEKLARACJI

Promocja Świąteczna

Szanowni Państwo,

Z ogromną radością i w poczuciu wielkiej wdzięczności pragniemy zaprosić państwa do naszego sklepu internetowego http://sklep.dobremedia.org/

Jako Abonenci Dobrej Woli otrzymacie 40% zniżki na wszystkie płyty produkowane przez Dobre Media.

Promocja ta trwa do odwołania.

Nie mamy jeszcze systemu w sklepie internetowym, który aprobowałby tak wielką bonifikatę, zatem prosimy przejrzeć asortyment sklepu, spisać na kartce i złożyć zamówienie mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 506 429 888.

Kilka pozycji przedstawiamy w filmie

https://www.youtube.com/watch?v=eYP4VmEjHYI

Z wyrazami należnego szacunku

 

ks. Krzysztof Witwicki - Prezes

   

Wpisz proszę swoje dane osobowe. Zdecyduj czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych - wpisanie "Tak" umożliwia wysłanie Pakietu Startowego Abonenta. Podaj kwotę jaką pragniesz co miesiąc wspierać Dobre Media. Sprawdź proszę, czy nasza korespondencja nie utkwiła w katalogu SPAM. Prosimy o przesłanie na adres bank-widzow@dobremedia.org swoich danych adresowych, abyśmy mogli przesłać pocztą „Pakiet Startowy Honorowego Abonenta”. Pamiętaj Szanujemy twoją dobrą wolę, w każdym momencie możesz wycofać swoją deklarację i usunąć swoje dane z bazy danych pisząc na adres email:

bank-widzow@dobremedia.org 

lub dzwoniąc 506 429 881.