W TYM MIESIĄCU W RAMACH ABONAMENTU WPŁYNĘŁO:: 2 836   PLN   58  DEKLARACJI

Wielka Pokuta

Są takie momenty, w których wątpimy w sens naszej pracy, zwłaszcza że ciągle borykamy się z problemami finansowymi. Ale wtedy dostajemy od Boga poprzez Was Drodzy Widzowie Dobrych Mediów takie cudowne sygnały, które każą nam się nie poddawać i iść do przodu mimo przeciwności.

W ostatnią sobotę 15 października 2016 r. mieliśmy zaszczyt transmitować z Jasnej Góry „Wielką Pokutę” - bardzo ważne wydarzenie, które oprócz modlitwy przebłagania za grzechy i egzorcyzmów narodowych, które niewątpliwie przyniosą wielki owoc duchowy, pokazało również jak wielu jest obrońców życia poczętego, gotowych trwać na modlitwie przez cały dzień, nawet w chłodzie. Widać że transmisja ta była bardzo potrzebna tym, którzy z różnych powodów nie mogli być na Jasnej Górze osobiście. Przy tej okazji dostaliśmy od Was takie ciepłe słowa:

 „z całego serca dziękuję za dzisiejszą transmisję Bóg zapłać!!!!;)Niech Dobre Media rozwijają się i docierają do wielu;)”

 „Takich mediów nam Polakom trzeba.”

 Szczególnie jesteśmy wzruszeni pierwszym wierszem napisanym dla Dobrych Mediów :) 

 „Prezent dla Was. Od fana : )

Do Was się zawsze uśmiecham, nawet kiedy coś boli. Nawet kiedy wszystko idzie źle, do Was się uśmiecham, bo wywołujecie uśmiech. Wszystko zawsze robicie dobrze, motywując innych do życia, bo dzięki Wam bardziej chce się żyć.” 

Nam też chce się żyć dzięki Wam. Telewizja "Dobre Media".

 

 

 

   

Wpisz proszę swoje dane osobowe. Zdecyduj czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych - wpisanie "Tak" umożliwia wysłanie Pakietu Startowego Abonenta. Podaj kwotę jaką pragniesz co miesiąc wspierać Dobre Media. Sprawdź proszę, czy nasza korespondencja nie utkwiła w katalogu SPAM. Prosimy o przesłanie na adres bank-widzow@dobremedia.org swoich danych adresowych, abyśmy mogli przesłać pocztą „Pakiet Startowy Honorowego Abonenta”. Pamiętaj Szanujemy twoją dobrą wolę, w każdym momencie możesz wycofać swoją deklarację i usunąć swoje dane z bazy danych pisząc na adres email:

bank-widzow@dobremedia.org 

lub dzwoniąc 506 429 881.